Gruba szyja Kate Winslet – c.d.

kate winsletszyja i sylwetka szyja

Na pewno niejednej z was zdarza się patrzeć na koleżankę w świetnej kreacji i widzieć, że coś jest nie tak. Niby doskonale dopasowana do typu sylwetki, zgrana kolorystycznie z urodą, ale… coś psuje całość, i nie potrafimy powiedzieć CO!

 

 

 

 

 

 

A diabeł tkwi w szczegółach. W przypadku Kate Winslet to jest gruba szyja i masywne ramiona.

 

 

 

 

 

 

 

Zmiana dekoltu na nieco podwyższony tył „a la” stójka z głębokim wycięciem w kierunku biustu, optycznie wysmukli szyję, podkreśli kształt twarzy i podzieli ramiona, a tym samym je zmniejszy.

 

 

 

 

sukienka

 

 

 

 

Dobry jest dekolt typu łódka, ale również z głębokim wycięciem w kierunku biustu – n.p. w kształcie łezki. Wycięcie dekoltu odsunięte od szyi w kierunku ramienia, powoduje, że widzimy kawałek ramienia, a nie samą szyję, głębokie pęknięcie po środku dzieli i przyciąga uwagę, jednocześnie odwracając ją od szerokich ramion i grubej szyi.

 

 

 

 

Ale dekolt to nie wszystko, pozostały jeszcze wychapane pachy. No cóż – kobiety często zapominają, ze obcisłe sukienki oprócz tego, że nadają kształt naszej figurze to również wypychają to co powinno być ukryte… nadwyżki „ciałka” na plecach i nad biustem w okolicy pachy (patrz Kate Winslet)… Nawet szczupłe i bardzo szczupłe panie takie nadwyżki mają, bo tak jesteśmy zbudowane.

 

dekolt

 

 

Pacha w sukience w tym miejscu powinna być luźniejsza i bardziej zabudowana. Na pewno nie umniejszy to kobiecości ani seksowności sukience, a na pewno zachowa estetykę.

Skomentuj

Dodaj komentarz